O firmie


Ubezpieczenie na miarę Twoich potrzeb
Ubezpieczenie na miarę Twoich potrzeb

Chcesz jasnych reguł funkcjonowania rynku ubezpieczeniowego? Masz dość niekompetentnych doradców, dla których Twoje interesy to czysta rutyna? Zatem łączy nas wspólny cel. Dlatego właśnie stawiamy na transparentną komunikację, najwyższe standardy obsługi klienta oraz tworzenie nowych kanałów dystrybucji. Nie dziwi nas sceptyczny stosunek do ubezpieczycieli. Doświadczenia spektakularnych upadków wielu firm ubezpieczeniowych wyczuliły nas na to, jak ważne jest prowadzenie działalności opartej nie tylko na kryteriach rynkowych, ale na indywidualnych interesach naszych klientów.


 [nazwa firmy]  działa na rynku ubezpieczeniowym od 28 listopada 2006 roku. Obecnie realizujemy usługi na terenie całej Polski. Dzięki zróżnicowanym wariantom  i elastyczności nasza oferta dedykowana jest zarówno firmom, jak i osobom fizycznym Systematycznie wprowadzane zmiany, jakie doskonalić mają standardy naszej pracy, począwszy od obsługi klienta, aż po zarządzanie naszą firmą, czynią mamfirme.pl dynamicznie rozwijającym się, atrakcyjnym i godnym zaufania przedstawicielem branży ubezpieczeniowej.

 

Doradzamy również na giełdzie
Doradzamy również na giełdzie

Miarą sukcesu  [nazwa firmy] jest zadowolenie klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby dotrzeć do tych wszystkich, którzy dotychczas nie znaleźli oferty ubezpieczeniowej dopasowanej do ich potrzeb. Umożliwiamy skomponowanie produktu na miarę Państwa oczekiwań, uwzględniamy indywidualne interesy klientów. Dzięki temu stale zwiększa się liczba osób, które nam zaufały.

 

Jesteśmy przekonani, że jakość i innowacyjność usług mamfirme.pl oraz  nasza stabilna pozycja na rynku, zapewnią Państwu bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zachęcamy do  kontaktu z nami.

 

Z mamfirme.pl ubezpieczenie przestanie być tylko obowiązkiem!